Home Новини Україна

Україна

Соратниця Тигіпко в шоці від того, як "регіонали" знущаются над бізнесом

Соратниця Тигіпко в шоці від того, як Політик Олександра Кужель вважає ситуацію з компанією ProstoPrint, яка випускала футболки з написом "Cпасибо жителям Донбасса ...", зведенням рахунків. Про це вона заявила в інтерв'ю Радіо "Свобода", коментуючи те, що власник компанії ProstoPrint Денис Олейников оголосив, що змушений виїхати з України з родиною через загрозу розправи, повідомляє "Українська правда". 
Детальніше...
 

Кабмін огороджується від народу металевим парканом

Кабмін огороджується від народу металевим парканом

 
Співробітники міліції почали установку металевих огорож на вулиці Інститутській у Києві біля клубу Кабінету Міністрів (Інститутська, 7).
По вулиці в цьому районі неможливо пройти, оскільки міліція нікого не пропускає.
Детальніше...

Янукович-молодший у буфеті Ради їсть рибку, а Уколов там боїться отруїтися

Янукович-молодший у буфеті Ради їсть рибку, а Уколов там боїться отруїтися

Нещодавно нардеп Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Фейсбуці висловив обурення «соціалістичним цінам» у буфеті ВР і навіть пообіцяв провести з цього приводу «розслідування», зазначивши, що самі парламентарі там майже не харчуються. Насправді ж, як переконався кореспондент ТСН.ua, якщо не розділити трапезу, то хоча б випити кави з парламентарем за одним столиком – цілком реально. Особливо – в «години пік», які наступають у депутатській їдальні підчас обідньої перерви у засіданнях та зранку, відр...
Детальніше...

Син депутата-"регіонала" підозрюється в причетності до стрілянини по людях

Син депутата-

Народний депутат від Партії Регіонів Володимир Личук та його син підозрюються у причетності до стрілянини по людях в Калуші на Прикарпатті. Молодий чоловік, нібито, в присутності батька почав стріляти по людях, які збиралися на похорон.

У свою чергу, народний депутат заперечує свою участь в інциденті. Повідомляється, що розслідування під особистий контроль взяв міністр внутрішніх справ.
 
Детальніше...

Рада відмовилася захищати журналістів

Рада відмовилася захищати журналістів Верховна Рада відмовилася надавати державну охорону журналістам у разі загрози їхньому життю або здоров'ю. 
За відповідний законопроект номер 2508 "Про державно-правові гарантії захисту професійної діяльності журналістів" у першому читанні проголосували 27 депутатів при мінімально необхідних 226. Проект закону також передбачав посилення кримінальної відповідальності за перешкоджання професійній діяльності журналістов. Зокрема, передбачалося введення штрафу в розмірі від 100 до 200 не оподатковуван...
Сторінка 786 з 786
Loading...

Годовая отчетность


Orphus