Home Новини Україна

Україна

МВС: під Артемівськом в терористів зламалися три танки

Три танки сепаратистів, які проїхали в Україну з території Росії, зламалися поблизу Артемівська Донецької області. Про це на прес-конференції 13 червня повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
"Ці танки зараз знаходяться біля селища Часів Яр Артемівського району Донецької області. Фактично вони вже знаходяться в несправному стані, за нашими даними, ці танки далі не слідують через те, що вони поламалися", - сказав він.

Геращенко також зазначив, що швидше за все танки поламалися через те, що управляли ними сепаратисти,які не є професійними танкістами і не вміють поводитися з військовою технікою.

У свою чергу, за даними МВС, ці танки раніше належали Збройним силам України, але під час окупації Криму були захоплені російським військовими і по морю переправлені на материкову частину Росії.

Геращенко наголосив, що таким чином президент Росії Владімір Путін намагається маніпулювати думкою світової громадськості, стверджуючи і документально підтверджуючи, що російські танки не вторгалися на територію України.

Нагадаємо, за повідомленням Інформаційного опору, у Сніжному терористи маюли на озброєнні принаймні два танки Т-72, що є на озброєнні у армії Росії.

Згодом з'явилися повідомлення про знищення принаймні двох танків сепаратистів.

Джерело: Українські новини
 

Террористы из "ДНР" и "ЛНР" начали стрелять друг в друга в Луганске - есть убитые

В ночь с 12 на 13 июня в городе Луганске представители самопровозглашенной «Донецкой Народной Республики» совершили вооруженное нападение на штабы аналогичной «Луганской Народной Республики», расположенные в помещениях областных управлений СБУ и ГАИ.

Об этом УНИАН сообщили источники в СБУ.
В результате столкновения один из боевиков ЛНР погиб, а трое получили ранения.

Баррозу вимагає від Путіна припинити будь-які військові дії в Україні


Росія має зупинити будь-які військові дії в Україні, вплинути на бойовиків та почати прямі переговори з Україною.
Про це заявив президент Єврокомісії Жозе-Мануель Баррозу у Брюсселі, повідомила прес-служба ЄК.
Він розповів, що мав телефонну розмову з президентом України Петром Порошенком.
"Я вітав його ініціативу зі встановлення миру та прямі переговори з Росією", - сказав Баррозу.
"Водночас президент Порошенко передав мені свою крайню стурбованість триваючими збройними безладами у Східній Україні, ...

На Кировоградщине главного врача уволили за государственный флаг

На Кировоградщине уволена главный врач Александрийской больницы. Женщина уверяет, что потеряла работу из-за того, что приказала поднять над главным корпусом больницы государственный флаг. Уволенный главврач Оксана Перевозниченко за четыре года работы получала только благодарности за добросовестный труд.
Так было до 9 марта, когда в поддержку акции "Единая Страна" руководитель больницы приказала поднять над учреждением государственный флаг. Руководство города заставило его снять. Такой приказ возм...

Предприниматели Мариуполя подарили гроб боевикам ДНР - СМИ

Террористы требовали от компании оказать им одноразовую помощь в полмиллиона гривень и угрожали похитить детей предпринимателей

Служба ритуальных услуг "Скорбота" подарила террористам ДНР в Мариуполе металлический гроб. Так компания прореагировала на неоднократные попытки вымогательства денег со стороны бандформирований ДНР, сообщает 0629.
Гроб был разукрашен в синий, красный и черный цвета. "Таким образом, разукрасив гроб в цвета флага ДНР, мы решили отреагировать на угрозы от представителей респ...
Сторінка 8 з 786
Loading...

Годовая отчетность


Orphus