Home Новини Україна

Україна

ГПУ перевірить законність авторських гонорарів Януковича

Генеральна прокуратура розпочала перевірку законності отримання колишнім президентом Віктором Януковичем авторського гонорару на суму $4,5 млн.

Про це повідомив виконувач обов’язків генерального прокурора Олег Махніцький.
"Розпочато перевірку в частині законності одержання колишнім президентом України Януковичем у 2011-2012 роках від донецької типографії "Новий світ" авторських винагород в сумі $4,5 млн", - сказав Махніцький.
Нагадаємо, у 2005-2010 роках Віктор Янукович видав чотири свої книги: "Рік в опозиції. У політиці не буває остаточних перемог і поразок", "... І рік при владі. Від кризи - до економічного зростання", "Здолати шлях" і "Як Україні далі жити ". Також в його бібліографії значиться англомовний "путівник по Україні для інвесторів" Opportunity Ukraine, але він був написаний і виданий в 2011 році.
Згідно з декларацією про доходи, в 2011-му році він отримав "авторську винагороду" у розмірі 16,4 млн грн, а в 2012-му - 15,55 млн.

У прес-службі глави держави пояснили, що це - кошти від передачі ним майнових прав на свої твори, зокрема, на створені Януковичем у 2005-2010 роках книги, а також ще ненаписані, донецькому підприємству - ТОВ Друкарня "Новий світ".
Джерело:  http://ipress.ua/
 

Кабмін схвалив введення надзвичайного стану в енергетиці

Кабінет міністрів України схвалив і передав до парламенту проекти законів про введення надзвичайного стану в енергетичному секторі та про залучення європейських і американських інвесторів до модернізації і спільної експлуатації газотранспортної системи України, розроблені за дорученням прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка. Про це за підсумками засідання уряду заявив міністр Кабінету міністрів Остап Семерак, пише УНІАН. 
"Кабмін схвалив законопроекти. Вони вже зареєстровані в парламенті, і зар...

Порошенко проведет переговоры с представителями Донбасса


Президент Петр Порошенко 19 июня проведет переговоры с представителями восточных регионов страны.

Об этом заявила уполномоченный президента по мирному урегулированию конфликта в Донецкой и Луганской областях Ирина Геращенко в среду во время круглого стола.

«В четверг, 19 июня, состоится большая встреча президента с представителями восточного региона - представителями бизнеса, политической элиты Донецка и Луганска, с законно избранными мэрами городов, а не назначенными на собраниях сепаратистов», -...

ПР прекращает политическую деятельность на Донбассе, - Левченко

В условиях проведения АТО на Донбассе Партия регионов не может проводить политическую деятельность.

Об этом журналистам "Новости Донбасса" заявил народный депутат, председатель Донецкой областной организации Партии регионов Николай Левченко*, передает Цензор.НЕТ.

По словам политика, Партия регионов в Донецкой области переходит в режим работы штабов по оказанию помощи жителям региона, пострадавшим в следствие боевых действий.
"В условиях проведения боевых действий на территории Донецкой области вся ...

Под Луганском до сих пор продолжаются бои: погибли уже около 40 человек

На Луганщине продолжаются бои между силами АТО и террористами. Поселок Металлист до сих пор не освобожден. Об этом сообщает "Громадське ТВ".
По его информации, на данный момент насчитывается уже около 40 погибших с обеих сторон.

Как сообщал "Обозреватель", силы АТО с 04.00 17 июня штурмуют подъезды к Луганску в районе завода "Металлист". 
Сторінка 5 з 786
Loading...

Годовая отчетность


Orphus