Home Новини Світ

Світ

РОСІЯ ВИЗНАЛА СВІЙ НАМІР ВИКОРИСТАТИ ВИБОРИ ДЛЯ ВІДКРИТОЇ АГРЕСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ

Громадська палата Російської Федерації (ГП РФ) оголосила про намір звернутись  до Організації Об’єднаних Націй і Ради Європи із закликом перенести  призначені на 25 травня президентські вибори в Україні. Про це сказав перший заступник секретаря ГП РФ Владислав Гриб, повідомляє прес-служба Громадської палати РФ

Найцікавіше обґрунтування цієї пропозиції: на переконання російської сторони, «будь-які вибори в умовах, коли країна охоплена кривавими зіткненнями, а держоргани не можуть гарантувати громадянам безпеку, приречені на фальсифікації і спровокують подальшу ескалацію конфлікту».

Таким чином стає зрозумілою технологія путінських технологів. Вочевидь розуміючи, що маріонеткового правителя Кремль в результаті цих виборів не отримає, правляча верхівка РФ вирішила використати ситуацію для будь-якої легалізації своїх намірів вторгнення.

В Росії не можуть не розуміти, що зірвати вибори,  заплановані на 25 травня, все-таки важко. На їхньому проведенні наполягають США та ЄС, про це, зокрема, сказав  міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус, підкресливши, що якщо вибори президента України не відбудуться у передбачений термін, то Євросоюз введе проти Росії нові санкції. Таким чином Москва зараз діє на випередження – вносить до ООН звернення про перенос, фактично виправдовуючи свої наступні дії. Зрозуміло, що підтримуючи тероризм та сепаратистські рухи на Сході та Півдні України, Кремль заздалегідь програмує ситуацію невизнання результатів виборів. Адже неважко здогадатись, що 25 травня в багатьох регіонах буде створено, м’яко кажучи, невиборні умови. Спровокувати хаос і безлад неважко – те, що відбувається зараз є лише прелюдією…

Отже, неважко здогадатись, що на ранок після дня виборів із боку Кремля почнуться волання про нелігитимність результатів. Галас підтримають всі сепаратистські осередки, які на цьому тлі зімітують широку підтримку з боку населення. Треба визнати, що частина мешканців таки приєднається до цього руху, адже їм дійсно не дадуть проголосувати, до того ж частина буде цілком усвідомлено налаштована проти переможця виборів (хто б їм не був). Громадянський конфлікт на тлі штучно роздмухуваного сепаратизму таким чином має перерости в площину суто політичну, значно ширшу. І це можна буде трактувати вже як початок справжньої громадянської війни.

Судячи з того, що ми спостерігаємо вже зараз, таку широкомасштабну виставу організувати абсолютно реально. Враховуючи відому зрадливість «правоохоронних органів», які до того часу аж ніяк не зміняться ані якісно, ані кількісно.

Отже, Росія із несамовитим воланням «Ми попереджували!», тупо зажадає від ООН санкції на введення свого «миротворчого» контингенту. При цьому введе його вона не дочікуючись благословення. Доки Америка з Європою будуть звично розчухуватись, висловлювати «стурбованість» і жахати РФ страшними санкціями, Схід України може бути окупований.

Опосередкованою ознакою того, що саме на кінець травня Росія щось планує, є припинення продажу залізничних квитків на червень по всій Росії. Зараз квітки ще продаються – до кінця травня, – але на наступний місяць у розкладі російської залізниці немає жодного потягу, на який можна придбати проїзний документ у бік України.
Джерело: ПІК 

 

У Киргизстані противники вступу у Митний союз вийшли сьогодні на мітинг

Сьогодні, 5 травня, в столиці Киргизстану, м. Бішкек, пройшла акція проти вступу до Митного союзу під назвою «За вільний Киргизстан! Проти Митного союзу».

Організаторами акцій були кілька партій й активісти країни. За словами однієї з організаторів Гульзади Медралієвой, на мітингу зібралися активісти, у яких однаковий погляд на вступ до Митного союзу.
«Ми спеціально зібралися в День Конституції, оскільки в основному документі прописано, що необхідно зберегти незалежність нашої країни. Це є нашою г...

Прем’єр Словенії оголосила про свою відставку

Прем’єр-міністр Словенії Аленка Братушек подала у відставку, закликавши до проведення дострокових виборів.
 
Вона оголосила про своє рішення спікеру парламенту сьогодні після того, як програла голосування за посаду лідера партії «Позитивна Словенія». Братушек, за результатами внутрішнього партійного голосування, поступилася лідерством меру Любляни Зорану Янковичу. Як заявила Братушек, вона не зможе очолювати уряд, не користуючись підтримкою серед однопартійців.
 
Аленка Братушек виступила за проведе...

В Дагестане российские войска в ходе АТО уничтожили двух боевиков-подпольщиков

Двое боевиков, в том числе женщина, ликвидированы в Хасавюрте в ходе спецоперации, сообщили агентству "Интерфакс-Юг" в правоохранительных органах Дагестана.

"Двое участников бандподполья, из которых - одна женщина, ликвидированы при оказании ими вооруженного сопротивления сотрудникам федеральных сил, но при этом активная фаза спецмероприятий по деблокированию одного из частных землевладений продолжается", - сказал собеседник агентства.
По его словам, в настоящее время принимаются меры к ликвидации...

"Евровидение-2014" стартовало в Копенгагене

В датской столице гости конкурса прошли по 70-метровой красной дорожке. А открыла парад победительница «Евровидения-2013» - датчанка Эммели де Форест.

В нынешнем 59-м состязании принимают участие артисты из 37 стран. Два полуфинала пройдут 6 и 8 мая, финал - 10 мая. Все шоу будут транслироваться в прямом эфире.
Конкурс будет проходить в доках бывшей судоверфи Burmeister & Wain на острове Рефхалеёэн в восточной части Копенгагена. Зал вмещает 10 тыс. зрителей, а на сцене установлен светодиодный экра...
Сторінка 9 з 117
Loading...

Годовая отчетность


Orphus