Home Новини Харків У Харкові проведуть інтелліаду і чемпіонат аматорської баскетбольної ліги


У Харкові проведуть інтелліаду і чемпіонат аматорської баскетбольної ліги

e-mail Друк PDF
Майже десяток великих заходів очікує любителів спорту в Харкові цього року.
Про це сьогодні, 18 червня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради повідомив заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов. 

За його словами, серед найяскравіших спортивних заходів - міжнародний турнір «Інтелектуальні ігри - Інтелліада 2014», чемпіонат Харківської аматорської баскетбольної ліги, щорічний конкурс перспективних розробок з організації іміджевих проектів «Спортивні ініціативи Харкова». Також на харків'ян чекає міжнародний турнір з художньої гімнастики «Юні грації», турнір з бадмінтону «Баболат-Харків-Інтернешнл», XVII Міжнародний турнір з фехтування на шпагах пам'яті заслуженого тренера України Леоніда Авербаха, етап Гран-прі Міжнародної федерації шахів (FIDE), турнірні змагання з баскетболу серед загальноосвітніх навчальних закладів. 

Олександр Попов нагадав, що цього року в Харкові вже були проведені змагання з бадмінтону серед школярів, міжнародний турнір з художньої гімнастики «Краса врятує світ», а також перший Харківський міжнародний марафон.
Джерело: Харківська міська рада 
 
Loading...
Share on Myspace

Годовая отчетность


Orphus