Home Новини Головні новини каналу Про загрозу рейдерського захвату телеканалів А/ТВК і "Фора"


Про загрозу рейдерського захвату телеканалів А/ТВК і "Фора"

e-mail Друк PDF

Прес -конференція SQ на тему: "Про загрозу рейдерського захвату "ТРК "Право А/ТВК" і"ФОРА" і відсутність мовлення ТК "АТН"

 Акціонери зниклих з ефіру харківських телеканалів "Право-А/ТВК", "Фора" та служби новин "АТН" допомагають керівництву цих медіа в ситуації, що склалася юридичним супроводом. Про це 3 листопада у прес-центрі інформагентства "STATUS QUO" повідомив журналістам директор ТОВ "Телекомпанія" АТН "Олег Юхт, відповідаючи на питання про те, яка позиція засновників телекомпаній і чи допомагають вони боротися за повернення в ефір. За словами О. Юхта , вони допомагають у оформленні документів, подання позовів до судів. "Поодинці ми б це все не потягнули", - відзначив він і додав: "А яка ще допомога потрібна від акціонерів?"

Також О. Юхт повідомив, що за весь час, який Арсен Аваков (голова облорганізації ВО "Батьківщина", екс-губернатор Харківської області - "SQ") є акціонером АТН, з ним як з власником у справах підприємства він спілкувався усього кілька разів. "Весь інший час я спілкувався з іншими людьми. Останнім часом членом редакційної ради АТН і представником акціонерів був Андрій Перееденко, який зараз затриманий міліцією. Зараз спілкуватися мені, на жаль, не з ким", - зазначив О. Юхт "." А . Аваков не займався ЗМІ і не давав ніяких вказівок. Це не його справа і не його обов'язок ", - заявив він.

О. Юхт додав, що він обговорював зникнення телекомпаній з ефіру з А. Аваковим. "Але чим він особисто може допомогти АТН як окремо взятому підприємству? Що він може зробити? Він же не Господь Бог", - зазначив О. Юхт.

"Є депутати Верховної Ради, які в разі чогось нам допомагають. Але не можу сказати, щоб хтось конкретно лобіював наші інтереси ... У БЮТу свої проблеми. Звернулися до Гриценка, Кармазіну, іншим депутатам. Але у них свої справи. Ми розуміємо, що тільки самі можемо відстоювати власний бізнес, робочі місця ", - зазначив О. Юхт.

Говорячи про перспективи роботи АТН, О. Юхт зазначив: "Ми намагаємося перейти в нішу інтернету. Доходи порівняно з телебаченням незрівнянні, але у мене є впевненість, що рік до наступних виборів ми протягнемо. Залишається надія, що ми все-таки доб'ємося справедливості і до цього часу вийдемо в ефір ".
"STATUS QUO"

 
ArtCreative Design and Custom coding

 
Loading...
Share on Myspace

Годовая отчетность


Orphus