Home Новини Акціі протесту У Москві знову вийшли проти Путіна: 30 тисяч об'єдналися в "живий ланцюг"


У Москві знову вийшли проти Путіна: 30 тисяч об'єдналися в "живий ланцюг"

e-mail Друк PDF

 26 лютого, в Москві пройшла акція "За чесні вибори", учасники якої провели флеш-моб "Великий білий круг" на Садовому кільці.

Цей флеш-моб став продовженням багатотисячних акцій протесту "За чесні вибори", що почалися в Москві в грудні минулого року після парламентських виборів.

Сьогоднішня акції від інших відрізнялася тим, що не вимагала узгодження з московською владою. Тому захід пройшов без гасел, промов, плакатів, транспорантів та іншої мітингувальної атрибутики.


Практично на всіх відрізках Садового кільця "живий ланцюг" символічно замикався на тротуарах, без виходу на проїжджу частину.

За словами організаторів, в акції взяли участь майже 30 тис. людей.

У Головному управлінні МВС по Москві повідомили, що порушень громадського порядку немає.До заходу приєдналися і лідери опозиції - Борис Нємцов, Борис Акунін, Сергій Пархоменко, Євгенія Чирикова, Олексій Навальний.

Одночасно біля багатьох кільцевих станцій метро активісти прокремлівських молодіжних рухів роздавали своїм прихильникам сердечка з написами "Путін любить всіх". А на деяких будинках, що виходять на Садове кільце, були вивішені банери з написами "За Путіна. І все".
>Gazeta.ua<


ArtCreative Design and Custom coding
&feature=related

 
Loading...
Share on Myspace

Годовая отчетность


Orphus